Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22573
Stary 04.01.2020, 01:31
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Wszystko sprowadza się do tego żeby nasze środki nie dostały się w niepożądane łapy... Każdy z nas ma prawo mieć takie obawy. Przecież to nie małe kwoty. Ja wplacałem i będę wpłacać bo Socios ma moje pełne zaufanie.Z koleji TS powinno zaufanie u kibiców na nowo budować co jak narazie kompletnie im nie wychodzi.
No, ale przecież nikt nikomu nie przekaże żadnych środków bez głosowania.
Odpowiedz cytując