Glazik napisał(a):

|
Wszystko sprowadza się do tego żeby nasze środki nie dostały się w niepożądane łapy... Każdy z nas ma prawo mieć takie obawy. Przecież to nie małe kwoty. Ja wplacałem i będę wpłacać bo Socios ma moje pełne zaufanie.Z koleji TS powinno zaufanie u kibiców na nowo budować co jak narazie kompletnie im nie wychodzi.
|
No, ale przecież nikt nikomu nie przekaże żadnych środków bez głosowania.