|
Swoją drogą.. od pół roku trwa dyskusja na temat przekazanie drużynie piłkarskiej Wisły praw do herbu Wisły.
z boku jak na to patrzą obserwatorzy to albo się śmieją albo zastanawiają o co nam chodzi
(nawet na portalu weszło napisali że to sytuacja kuriozalna)
100 stron sporu na tym forum nie dotyczy przekazania 20 milionów złotych, 3 hektarów ziemi i jednej hali, tylko spor dotyczy "przekazania Wiśle Kraków herbu Wisły Kraków."
|