|
Pod niegospodarność to pewnie można by i podciągnąć postawę TS w sylwestra.O tym o czym zaczynają tu pisać inni użytkownicy nie będę się już wypowiadał bo znowu odpalę jakiegoś gonzo albo innego oszołoma.Powiem tylko serek że ja nie stawiam żadnych warunków.Pieniądze na Socios i tak jakieś tam przekazałem i pewnię przekażę czyli jak widać to nie kwestia zaufania.Bardziej chodzi o to że nie wykorzystujecie możliwości jakie macie .Będąc w Socios chcialbym głosować nie tylko gdzie i ile komu kasy przekazać ale też jakie stanowisko jaką postawę przyjąć ma stowarzyszenie w sytuacjach na które może mieć wpływ.Wspierać mogę bez członkostwa
|