maaarcin napisał(a):

Czyli Socios mają robić hipotetyczne głosowania? Wolałbym jednak nie decydować o czymś teraz co teoretycznie mogłoby się wydarzyć za rok, ale raczej tak się nie wydarzy. Mam się teraz zastanawiać co moglibyśmy zrobić ze składkami za rok?
Już nie przesadzajmy. W TS przecież dobrze wiedzą jakie są nastroje i oczekiwania, również w Socios. Co niby miało to zmienić?
Jak będzie taka sytuacja to wtedy można głosować... Bo równie dobrze możemy głosować co się stanie z naszymi składkami jak zdobędziemy mistrzostwo za cztery lata
|
Pytanie do głosowania: Czy uważasz, że Socios powinno wspierać sekcję piłkarską Wisły Kraków jak ta wróci w pełnie władzy Towarzystwa Sportowego?
Odpowiedź mogłaby dać kolejny argument w dyskusjach SA-TS:
1. Jeśli większość by powiedziała TAK to Wisłocki i zarząd TSu widzi poparcie dla swoich działań i ma czyste sumienie pozostając na obecnym kursie a trio widzi, że musi lekko odpuścić.
2. Jeśli większość by powiedziała NIE to trio widzi poparcie i ciśnie jeszcze bardziej a TS dostaje jasny sygnał, że sami tego nie pociągną i muszą pójść na ustępstwa.
Socios to jedyna organizacja kibicowska która ma w tej chwili znaczenie. To są ludzie którzy co miesiac wpłacają niemałe kwoty na wsparcie Wisły. Gdybyśmy się jasno zdeklarowali kogo wspieramy to do porozumienia może dojść szybciej.