Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22558
Stary 03.01.2020, 21:17
Krótko, bo nie dam rady teraz pisać - moje zdanie też znasz, ja osobiście bym się niegospodarnością nie przejmował. Zwracam tylko uwagę, że pewnie takimi sprawami w TS "mogą się martwić". A Twoja opinię akurat przyjmuje do wiadomości z całym inwentarzem
Odpowiedz cytując