Krótko, bo nie dam rady teraz pisać - moje zdanie też znasz, ja osobiście bym się niegospodarnością nie przejmował. Zwracam tylko uwagę, że pewnie takimi sprawami w TS "mogą się martwić". A Twoja opinię akurat przyjmuje do wiadomości z całym inwentarzem
