Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22556
Stary 03.01.2020, 20:19
Ja to bym wolal jednak aby nie rozmawiali ze soba przez TT i Interie bo tak tylko jest wieksze cisienie u kibicow.
Czy wy myslicie ze oni sie martwia o nas.
Nie.Nie.Nie
Tylko o swoje stolki i podejrzewam ze umowa z Platinium tez ma swoje znaczenie.
Nikt nie ufa po tym ostatnim okresie nikomu.
Wszyscy sa juz zmeczeni i nawet Krolewski wysiada.
Odpowiedz cytując