maaarcin napisał(a):

Czyli Socios mają robić hipotetyczne głosowania? Wolałbym jednak nie decydować o czymś teraz co teoretycznie mogłoby się wydarzyć za rok, ale raczej tak się nie wydarzy. Mam się teraz zastanawiać co moglibyśmy zrobić ze składkami za rok?
Już nie przesadzajmy. W TS przecież dobrze wiedzą jakie są nastroje i oczekiwania, również w Socios. Co niby miało to zmienić?
Jak będzie taka sytuacja to wtedy można głosować... Bo równie dobrze możemy głosować co się stanie z naszymi składkami jak zdobędziemy mistrzostwo za cztery lata
|
To nie jest hipotetyczne głosowanie, tylko głosowanie w sprawie jasnego stanowisko.
A czy w TS wiedzą? Śmiem wątpić jak widzę zachowanie p. Rafała na TT i Instagramie....