Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22552
Stary 03.01.2020, 19:49
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Czyli Socios mają robić hipotetyczne głosowania? Wolałbym jednak nie decydować o czymś teraz co teoretycznie mogłoby się wydarzyć za rok, ale raczej tak się nie wydarzy. Mam się teraz zastanawiać co moglibyśmy zrobić ze składkami za rok?

Już nie przesadzajmy. W TS przecież dobrze wiedzą jakie są nastroje i oczekiwania, również w Socios. Co niby miało to zmienić?

Jak będzie taka sytuacja to wtedy można głosować... Bo równie dobrze możemy głosować co się stanie z naszymi składkami jak zdobędziemy mistrzostwo za cztery lata
To nie jest hipotetyczne głosowanie, tylko głosowanie w sprawie jasnego stanowisko.
A czy w TS wiedzą? Śmiem wątpić jak widzę zachowanie p. Rafała na TT i Instagramie....
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując