|
To jest trudna sprawa, ja rozumiem, że kibice w Socios (jak z reszta wszyscy kibice Wisły) się niecierpliwią, chcieliby coś zrobić, żeby te kwestie zamknąć, jakoś pomóc itd. ale jak nie mamy szczegółów czarno na białym i zapewne mieć nie będziemy, bo obie strony nie chcą w negocjacjach osób trzecich, to tak naprawdę nie wiadomo czego miałoby ewentualne głosowanie dotyczyć, bo robienie głosowania na zasadzie "co będziemy robić gdyby..." nie jest zbyt poważne.
|