|
2000 tys członków realnie wpływających na funkcjonowanie S. A I JESZCZE ŻADNEGO GŁOSOWANIA określającego stanowisko stowarzyszenia. Ja wplacajac kasę i widząc sytuację od 2 lat chce też wyrazić swoje zdanie. Myślę że tak samo jak każdy ze stowarzyszenia. Nareszcie kiedy możemy wyrazić swoje stanowisko nie jest ono w ogóle brane pod uwagę. Z tego co się orientuję parę sponsorów uzależnia swoje wpłaty od tego czy np. Kuba znajduje się w zarządzie. Powinniśmy też postawić swoje warunki. Jedyna osoba której nie znam osobiście a ufam w 100% jest Kuba. PS. A co do Wislockiego to jak ktoś ufa że to czysty człowiek to jest naprawdę naiwny.
Ostatnio edytowane przez Glazik : 03.01.2020 o godz. 19:15.
|