Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22543
Stary 03.01.2020, 18:42
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
1 - z jajami ze stali, nie zależną, twardo wyrażającą własne zdanie.
2 - osobę głupią i naiwną, dającą się łatwo manipulować. Taką, która gdy Sarapata wciągała nosem kolejną działkę, wierzyła w jej zapewnienia, że to "tylko proszek na zatoki"
3 - osobę zastraszoną, która zrobi wszystko gdy tylko ktoś podniesie głos i dorzuci "dwie ....y"
4 - osboę będącą częścią układu.
5 - mix punktów 2-4.
A niezależnie od tego, czy jest "dwójką", czy "czwórką", mamy prze*ebane...
Zastanawiam się, skąd te wątpliwości. W 2015 roku to nie sekcja TSW zdecydowała o wyrzuceniu z klubu p. Wawro (który własnymi pieniędzmi uratował TS w 2011 i do dzisiaj tej kasy nie zobaczył) i wyniesieniu zarządu Miśka i Zielaka tylko właśnie p. Wisłocki ze swoją sekcją piłki nożnej oddał kluczowe głosy. I to nie był przypadek ani pomyłka. To była (i jest) największa sekcja z największą ilością głosów i to ona zdecydowała.

Oczywiste jest, że to człowiek z układu szybko przefarbowany jak się wszystko wysypało. Porozmawiajcie z byłymi piłkarzami i działaczami - opowiadają o p. Wisłockim bardzo ciekawe opowieści.
Odpowiedz cytując