Czy się z niczym na piśmie nie zgodził to nie wiem szczerze mówiąc, nie wiem jak z tą AP na przykład, czy to tylko deklaracje czy jest to spisane. Wisłocki z tego co kojarzę mówił o takich obawach.
Co do przejęcia obowiązków, to niestety dobrze wiesz, że nie możesz
Nie ma co się przerzucać argumentami tutaj, niech Panowie z obu stron czym prędzej się zajmą tematem, zrobią reset i działamy dalej.