Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22541
Stary 03.01.2020, 17:45
Czy się z niczym na piśmie nie zgodził to nie wiem szczerze mówiąc, nie wiem jak z tą AP na przykład, czy to tylko deklaracje czy jest to spisane. Wisłocki z tego co kojarzę mówił o takich obawach.

Co do przejęcia obowiązków, to niestety dobrze wiesz, że nie możesz

Nie ma co się przerzucać argumentami tutaj, niech Panowie z obu stron czym prędzej się zajmą tematem, zrobią reset i działamy dalej.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.01.2020 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując