Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22540
Stary 03.01.2020, 17:40
Tylko czemu mamy znowu domniemywac?

dlaczego TS nie zgodził się z choćby jednym punktem? Mówiąc zgodził, mam na myśli na piśmie, jasna wiążąca prawnie deklaracja.

Co do odpowiedzialności karnej, to oczywiście nie jestem prawnikiem. Ale jeżeli tego rzeczywiście się Wisłocki obawia - to niech to oficjalnie zadeklaruje. Jako socios powinniśmy zapewnić mu pomóc prawna i ewentualna rekompensatę finansowa...

A jak się dalej boi, to mogę przejąć jego obowiązki i zaryzykować ewentualnymi zawiasami...

Naprawdę nie róbmy jaj.

Człowiek który nie reagował widząc jak grupa przestepcza wyludza i pierze pieniądze w Wiśle, nagle boi się mało prawdopodobnych zawiasów?
Ddf
Odpowiedz cytując