|
Ja tylko zaluje ze JBK dalo tym golodupcom i nieudacznikom az rok a nie np termin do 1 czerwca ......z drugiej strony dobrze wiedza ze jak zazadaja zwrotu pozyczki to te nieroby i pasozyty po prostu oglosza upadlosc klubu , i trio swych pieniedzy juz nie odzyska , krotszy termin by sprawil ze mieliby bardziej noz na gardle i mozliwosc nie przystapienia do nast sezonu , a tak to maja rok wakacji bez zadnych obowiazkow
|