Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22536
Stary 03.01.2020, 16:42
Dlatego jako socios powinnismy przedstawić TSowi jasną deklarację, że mają dwa wyjścia:


- akceptują warunki trio
- znajdują nowego lepszego inwestora i spłacają trio.


Jeśli nie mają drugiej opcji (a z wywiadów z Wisłockim jasno wynika, ze nie ma na to żadnych szans) akceptują to co oferują jedyni ratunkowi. Ze strony socios musi paść jasna deklaracja, że jak wybiorą opcję 3 (TS bierze się za rządzenie na nowo), to nie mogą liczyć na kasę z naszej strony.


Bo obecna sytuacja odpowiada temu, jabyś wisiał 100 tysiecy złotych ruskiej mafii, szukał wszędzie desperacko ratunku. Ale nikt z rodziny, znajomych, banków, nie chciał pożyczyć mu ani grosza...


Nagle pojawia się stary kumpel z podstawówki, mówi że kasę pożyczy, ale chce na własność Golfa, którym jeździsz do pracy... A ty mówisz, że te warunki ci nie do końca odpowiadają i rozpoczynasz negocjacje, widząc jak ruscy wykopują z mieszkania twoją rodzinę...


Przecież to jest jedno wielkie: WTF? Aż tak bardzo ich Wisła nie obchodzi?
Ddf
Odpowiedz cytując