|
Tyle, że ja piszę nie o tym co się wydarzyło, a o tym co wg mnie jest sensownym rozwiązaniem Konrad. To co napisałeś może być oczywiście prawdą, zakładając złą wolę TS. Nie wiem jaki miałby w tym TS interes, bo na dłuższą metę to strzał w kolano.
Przykładowo - SA może przecież otworzyć swoją akademię i nie przedłużać obecnej umowy z AP.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.01.2020 o godz. 16:40.
|