Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22533
Stary 03.01.2020, 16:12
Tyle, że ja piszę nie o tym co się wydarzyło, a o tym co wg mnie jest sensownym rozwiązaniem Konrad. To co napisałeś może być oczywiście prawdą, zakładając złą wolę TS. Nie wiem jaki miałby w tym TS interes, bo na dłuższą metę to strzał w kolano.

Przykładowo - SA może przecież otworzyć swoją akademię i nie przedłużać obecnej umowy z AP.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.01.2020 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując