Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22530
Stary 03.01.2020, 15:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oni potrafią, TS nie będzie w stanie.
A czy ja napisałem, że TS będzie w stanie? Co z Tobą?

Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Mnie już osobiście męczy ten temat strasznie.
Też mnie męczy i irytuje, bo dodatkowo dostaje się Socios, a my chcemy jedynie pomagać Wiśle.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.01.2020 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując