wolfy napisał(a):

|
Oni potrafią, TS nie będzie w stanie.
|
A czy ja napisałem, że TS będzie w stanie? Co z Tobą?
Matios98 napisał(a):

|
Mnie już osobiście męczy ten temat strasznie.
|
Też mnie męczy i irytuje, bo dodatkowo dostaje się Socios, a my chcemy jedynie pomagać Wiśle.