Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22529
Stary 03.01.2020, 15:20
Mnie już osobiście męczy ten temat strasznie. Z jednej strony mamy ewidentne niedodupcenie, (bo inaczej nie można nazwać załatwiania tak ważnej sprawy na ostatnią chwilę i to jeszcze w taki sposób jak to zrobiono, czyli głównie z inicjatywy zarządu spółki), a z drugiej jakieś kompletnie niezrozumiałe gwiazdorstwo w mediach społecznościowych i kłótnie na twitterze zamiast spotkań i rozmów, kto poważny się tak zachowuję?
Zdaje sobie sprawę, że sytuacja jest dość złożona, zwłaszcza przez aktualny, słaby wynik sportowy, ale wierzyć mi się nie chce, żeby przy odrobinie dobrej woli nie dało się ustalić czegoś wspólnie. Jak widać dobrej woli nie ma i to jest dla mnie najbardziej zdumiewające, dopóki się to nie zmieni, nie ma co liczyć na pozytywne rozstrzygnięcie.
Odpowiedz cytując