Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22525
Stary 03.01.2020, 15:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
..

Większym problemem jest chyba ten cały dług...
Ja myślę wręcz , że to jest jedyny realny problem. Co do reszty to po tym jak uda nam się utrzymać w ekstraklasie TS i SA się dogadają.
Odpowiedz cytując