Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22515
Stary 03.01.2020, 11:23
sandomingo napisał(a):Wyświetl post

Ale w takim razie konkretnie - co my jako kibice możemy zrobić, żeby zmienić tą chorą sytuację?
Przynajmniej w zakresie odłączenia spółki piłkarskiej?

Tylko nie piszcie o zapisywaniu się do TS, bo wiadomo jak to działa.
Przestać kupować rzeczy w ich sklepie. Za dobry biznes tu mają i żadnych zmian nie chcą. Niereformowalni są po prostu. Kibic piłkarski, który u nich kupuje ma coś z głową.
Odpowiedz cytując