sandomingo napisał(a):

Ale w takim razie konkretnie - co my jako kibice możemy zrobić, żeby zmienić tą chorą sytuację?
Przynajmniej w zakresie odłączenia spółki piłkarskiej?
Tylko nie piszcie o zapisywaniu się do TS, bo wiadomo jak to działa.
|
Przestać kupować rzeczy w ich sklepie. Za dobry biznes tu mają i żadnych zmian nie chcą. Niereformowalni są po prostu. Kibic piłkarski, który u nich kupuje ma coś z głową.