|
Dużo może zrobić Socios bo ma bata na jednych jak i drugich ale z jakichś powodów nie chce z tego bata skorzystać.
Dla mnie serek to co powiedziałes o porozumieniu że jakieś rozwiązania zostały ustalone to jest konkret.Takie rzeczy trzeba przekazywać kibicom albo przynajmniej członkom Socios a nie zachowywać w tajemnicy.Problem w tym że to są chyba wszystko ustalenia ustne.Gdyby przy stole siedzieli ludzie honoru to ok można z pewną dozą ostrożności przyjąć że sprawy przybierają dobrą postać ale jak widać TS przy Was wykazuje dobrą wolę a potem i tak robi swoje .Ktoś czytał ten wywiad z Wisłockim w DP?Przecież chłop juz tak bredzi że się tego słuchac nie da
|