|
Taka struktura jak TS zatrudniając 170 osób nie może działać zdrowo.
Ich ostatnie działania są żenujące, niestety włączając w to fotorelację Wisłockiego z wizyty u notariusza zakończoną komentarzem: nie chcę o tym w tej chwili rozmawiać.
Ale w takim razie konkretnie - co my jako kibice możemy zrobić, żeby zmienić tą chorą sytuację?
Przynajmniej w zakresie odłączenia spółki piłkarskiej?
Tylko nie piszcie o zapisywaniu się do TS, bo wiadomo jak to działa.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|