Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22513
Stary 03.01.2020, 10:43
Taka struktura jak TS zatrudniając 170 osób nie może działać zdrowo.
Ich ostatnie działania są żenujące, niestety włączając w to fotorelację Wisłockiego z wizyty u notariusza zakończoną komentarzem: nie chcę o tym w tej chwili rozmawiać.

Ale w takim razie konkretnie - co my jako kibice możemy zrobić, żeby zmienić tą chorą sytuację?
Przynajmniej w zakresie odłączenia spółki piłkarskiej?

Tylko nie piszcie o zapisywaniu się do TS, bo wiadomo jak to działa.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując