Ajax napisał(a):

Nie sądziłem że to powiem ale zarząd TS jest jeszcze bardziej żenujący niż myślałem.
Raczej powinien chociaż być szczery i ten twett powinien brzmieć tak: Dobrze że nam Jażdyński przypomniał na TT, że to już koniec roku i nie daliśmy odpowiedzi bo nam z głowy wyleciało. Nie dość, że nie mamy żadnego pomysłu to jeszcze rzucamy kłody pod nogi TRIO to obudziliśmy się za 5 dwunasta i po raz kolejnych potraktowaliśmy TRIO w sposób poniżej krytyki ale na szczęście się nie obrazili i jest jeszcze co zbierać. Kolejna walne zgromadzenie zarządu TS Wisła na temat SA już 31.12.2020 o godzinie 14:00
|
Obudzili się o 12:30
TS robi co chce, bo dobrze wie, że TRIO nie wycofa się. Nie zrobią tego Ani Wiśle, ani sobie. Bo to na nich skupiłaby się cała złość kibiców po degradacji. Pozycja TRIO jest beznadziejna, mogą potupać nóżką, ale finalnie TS powie tak:
https://www.youtube.com/watch?v=PeHiBMdgO8g