Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22495
Stary 02.01.2020, 21:05
W sumie to co tu gadac i pisać? Czy jest jakiś sens rozwodzić się nad TS skoro ci ludzie są upośledzeni umysłowo? Jak można miec na barkach losy towarzystwa, losy SA, wielomilionowe tematy, kibiców Wisły Kraków i mieć az tak wyjebane? Ani planu B, ani me ani be w sprawie TS-SA.
To są powazni ludzie? Serio oni mają zagwarantować jakikolwiek rozwój czy nawet stagnację? Bo dla normalnego człowieka to są chore pojeby, którzy sa tak nieudolni i niedorozwinięci w swoich działaniach, że jedynie pozostaje płakac i złożyć w modlitwie ręce do Boga.
Z takimi ludźmi to może trio się prężyć i cuda obiecać a i tak nie wiadomo co przyjdzie do głowy tym chorym ludziom z TS. Jak tak to wszystko pieknie ma wyglądac dalej to ciekawe co oni nam wymyslą na ten 2020 rok i pomysł na rozwiązanie "problemu" z SA, ale skoro tak zajebiście się zachowują od roku to można się spodziewac mega cyrku i kłopotów po tych ludziach.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując