Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22490
Stary 02.01.2020, 19:17
Cytat:
Godz. 12:30: pobudka w TS Wisła

Zarząd Towarzystwa zaczął wreszcie działać. Jednogłośnie podjął decyzję o prolongacie terminu na ewentualne przejęcie spółki przez jej ratowników na koniec 2020 r. Wprawdzie to klasyczne odkładanie ważnych ruchów na "jutro", które ciągnie się w nieskończoność, ale jednak przedłuża nadzieje kibiców na to, że Kuba i pozostali ratownicy zaopiekują się ich klubem już na dobre.

Prezes Wisłocki zaprasza trio ratowników do notariusza w Krakowie, by podpisać aneksy do umowy. Okazuje się to niemożliwe. Kuba przebywa za granicą, Królewski jest w Warszawie. Byliby pewnie na miejscu, gdyby ktoś wcześniej zaplanował ważne spotkanie u notariusza w Krakowie, w sylwestrowe popołudnie.



Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
Nie sądziłem że to powiem ale zarząd TS jest jeszcze bardziej żenujący niż myślałem.

Cytat:
Zarząd @TSWislaKrakow jednogłośnie zaakceptował zaproponowane przez Pana @jazdzynski rozwiązanie. Dziś zawarto porozumienie, które przed kilkoma chwilami obie strony podpisały.
Najważniejszy jest los tej drużyny, która potrzebuje wsparcia tysięcy #NaprzódWisło
Raczej powinien chociaż być szczery i ten twett powinien brzmieć tak: Dobrze że nam Jażdyński przypomniał na TT, że to już koniec roku i nie daliśmy odpowiedzi bo nam z głowy wyleciało. Nie dość, że nie mamy żadnego pomysłu to jeszcze rzucamy kłody pod nogi TRIO to obudziliśmy się za 5 dwunasta i po raz kolejnych potraktowaliśmy TRIO w sposób poniżej krytyki ale na szczęście się nie obrazili i jest jeszcze co zbierać. Kolejna walne zgromadzenie zarządu TS Wisła na temat SA już 31.12.2020 o godzinie 14:00
Odpowiedz cytując