Armin napisał(a):

Zamiast z pikietą pod UM trzeba sie wybrać z piketą pod hale.
Rok temu pisałem i teraz sie powtórzę: to wszystko musi pier.nac i musimy zacząć od 0. Tak to co roku będą takie przepychanki, niewiadome i marazm. Myśłicie ze za rok będzie lepiej/inaczej?
|
Nie wiem po czym wnioskujesz że jak "wszystko pier...nie i zaczniemy od 0" to nie będzie przepychanek, niewiadomych i marazmu.