serek.c2 napisał(a):

|
Rozmowy zostały wznowione, a nam udało się np. przekonać TS do tego, by zrezygnowano z propozycji wieloletniej licencji na rzecz przekazania 50% praw do nazwy i znaku (pod pewnymi warunkami). Jak już tutaj pisałem, nie wiem dlaczego rozmowy ostatecznie nie zostały zakończone porozumieniem. Nadal jednak będziemy naciskać, by jak najszybciej sprawę zamknąć, ponieważ leży to w interesie całej Wisły, nie tylko piłkarskiej.
|
Takie informację powinny być w newsletterze Socios

Chylę czoła przed takim krokiem
