Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22485
Stary 02.01.2020, 13:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rozmowy zostały wznowione, a nam udało się np. przekonać TS do tego, by zrezygnowano z propozycji wieloletniej licencji na rzecz przekazania 50% praw do nazwy i znaku (pod pewnymi warunkami). Jak już tutaj pisałem, nie wiem dlaczego rozmowy ostatecznie nie zostały zakończone porozumieniem. Nadal jednak będziemy naciskać, by jak najszybciej sprawę zamknąć, ponieważ leży to w interesie całej Wisły, nie tylko piłkarskiej.
Takie informację powinny być w newsletterze Socios Chylę czoła przed takim krokiem
Odpowiedz cytując