|
Zamiast z pikietą pod UM trzeba sie wybrać z piketą pod hale.
Rok temu pisałem i teraz sie powtórzę: to wszystko musi pier.nac i musimy zacząć od 0. Tak to co roku będą takie przepychanki, niewiadome i marazm. Myśłicie ze za rok będzie lepiej/inaczej?
|