Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22482
Stary 02.01.2020, 11:52
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To moze faktycznie my kibice nie powtarzajmy bzdur że to jakiś sukces czy łaska TS to porozumienie.
NIE to łaska ze strony BKJ że nie zwinęli zabawek w sylwestra a TS nie musi na szybko szukać 4,5 mln zł albo tracić część z tych mitycznych bezcennych terenów.Tylko dlatego że trio to odpowiedzialni ludzie to wszystko nie jebło.O Wisłockim to szkoda gadać,marionetka w rękach LMM.Gdyby po akcji ratunkowej usunął się w cień pewnie byłby symbolem odradzającej się Wisły.Dzisiaj jest symbolem nieporadności TS,takim nowszym modelem działacza już bez wąsów tylko z przystrzyżoną brodą w marynarce i dżinsach.
Presję na TS może teraz wywrzeć łatwo Socios ale co z tego jak zarząd tez nie opowiada się konkretnie po stronie SA tylko lawiruje udając mediatora.Ludzie nie ma już miejsca na mediacje.Trzeba jebnąć ręką w stół i zmusić tych ludzi do porozumienia.Jak nie macie pewności czy taką obrać drogę to poddajcie to pod głosowanie niech się członkowie Socios wypowiedzą.
Ja ze swojej strony deklaruję przystąpienie do Socios i opłacanie regularnie składek bylem mógł się w tej sprawie zagłosować .Sądzę że takich ludzi jest więcej.
Symbolem nieporadności są żale wylewane przez Twoją osobę. Od końca 2018 Wisła znajduje się na skraju bankructwa, a Ty się nagle obudziłeś i że deklarujesz przystąpienie do Socios i opłacanie składek? Będziesz jeszcze stawiał warunki organizacji która zrzesza 2000 członków i ma się całkiem dobrze? Nie ma takich ludzi więcej - oni są już w Socios.
Odpowiedz cytując