Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22478
Stary 02.01.2020, 02:08
a mi jest po prostu wstyd ....zemajac ludzi ktorzy ccha ten klub uratowac , to zwykle chlystki traktuja ich jak frajerow ....KUBA - dla mnie juz "pobiles" Reymana - Twoja wielkosc, poswiecenie i serce nie jest w stanie opisac zadne slowo .....kolejny rok beznadziejnosci - niepewnosci i kpiny
Odpowiedz cytując