|
a mi jest po prostu wstyd ....zemajac ludzi ktorzy ccha ten klub uratowac , to zwykle chlystki traktuja ich jak frajerow ....KUBA - dla mnie juz "pobiles" Reymana - Twoja wielkosc, poswiecenie i serce nie jest w stanie opisac zadne slowo .....kolejny rok beznadziejnosci - niepewnosci i kpiny
|