|
Dla mnie TS stracił jakikolwiek szacunek.Można było .......ić że to nie oni, że zastraszeni itp.Teraz to tylko trzymanie się stołka, choćby do czerwca. Wiszą 'Wesołemu' kilka dobrych baniek, może to jest klucz do sukcesu ale to jego sprawa.
Nie wiem też jaki pomysł na to wszystko ma Trio. Zimowe okienko ma to do siebie że jest chujowe, jeśli chce się pozyskać kogoś konkretnego to trzeba przepłacić a tym co mamy, to my się nie utrzymamy a Trio nie wygląda mi na takich co będą ryzykować ciężko zarobioną kasę bo może się udo a może nie udo
|