Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22472
Stary 01.01.2020, 21:42
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Może tak, a może nie... o Platinium już czytałeś?
Tak, czytałem. Jest to inwestycja Platinium na gruntach TSu, samo Towarzystwo ma dać grunt i się nie wpie***ć między wódkę a zakąskę, bo inwestycją będą kierować poważni ludzie.

Oczywiście to plus dla Towarzystwa, natomiast zarządzanie klubem piłkarskim polega na czymś innym, niż tylko przekazanie gruntu pod inwestycję. Jak jednak wspomniałem, cała współpraca z Platinium to niewątpliwy sukces TSu.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując