Vinci napisał(a):

|
Może tak, a może nie... o Platinium już czytałeś?
|
Tak, czytałem. Jest to inwestycja Platinium na gruntach TSu, samo Towarzystwo ma dać grunt i się nie wpie***ć między wódkę a zakąskę, bo inwestycją będą kierować poważni ludzie.
Oczywiście to plus dla Towarzystwa, natomiast zarządzanie klubem piłkarskim polega na czymś innym, niż tylko przekazanie gruntu pod inwestycję. Jak jednak wspomniałem, cała współpraca z Platinium to niewątpliwy sukces TSu.