Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22471
Stary 01.01.2020, 21:24
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Naszymi jedynym aktywem są obecni kibice i ich przywiązanie do klubu.

Brak porozumienia bardzo to osłabia. Są fanatycy którzy nawet w B klasie będą z Wisłą ale bardzo dużo ludzi po włożeniu iluś tam pieniędzy, czasu, energii powie dość. Można zaklinać rzeczywistość ,,od zawsze na zawsze" ale życie tak nie działa - niestety nie.

Przy braku porozumienia czytaj przy dalszej niepewności co do losów Wisły dużo trudniej będzie przekonać piłkarzy do gry w naszym klubie nie mówiąc już o sponsorach.

Smutno ten rok się rozpoczyna.
Świetna konkluzja. Jedno z sensowniejszych podsumowań w tym temacie. Nic tak nie zaniża motywacji, jak wzajemne konflikty we własnym obozie...

Książę Palownik
Cytat:
O samym TSie nie ma natomiast co gadać - to są ludzie nieodpowiedzialni i niepoważni, ich zdolność pozyskania sponsora czy inwestora jest znikoma, bo zachowują się nie jak biznesmeni, tylko jak aparatczycy z jakiejś rolniczej spółdzielni w PRL. W dodatku są podatni na wpływy z zewnątrz i przy pierwszej okazji utracą jakąkolwiek samodzielność
Może tak, a może nie... o Platinium już czytałeś?
Ostatnio edytowane przez Vinci : 01.01.2020 o godz. 21:26.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując