Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22469
Stary 01.01.2020, 19:52
W tym TS to są ludzie nie odpowiedzialni na czele z Wislockim , gość rok temu próbował ratować Wisłę ale odkąd poszedl do TS to coś mu się w glowie przestawilo . Trio mogło olac temat i teraz bylibyśmy w dupie
Ostatnio edytowane przez Gin : 01.01.2020 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując