|
W tym TS to są ludzie nie odpowiedzialni na czele z Wislockim , gość rok temu próbował ratować Wisłę ale odkąd poszedl do TS to coś mu się w glowie przestawilo . Trio mogło olac temat i teraz bylibyśmy w dupie
Ostatnio edytowane przez Gin : 01.01.2020 o godz. 19:55.
|