Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22468
Stary 01.01.2020, 19:35
A teraz wyobraźmy sobie sytuację, że parę dni wcześniej Kuba by się wkur wił wraz z Jazdzyńskim i Królewskim i by się wycofali i Wisła by miała dodatkowe 4-5 milionów długu i zaczęlibyśmy od 4 ligi. I co by było? Ts się zachował strasznie słabo..
Odpowiedz cytując