|
Naszymi jedynym aktywem są obecni kibice i ich przywiązanie do klubu.
Brak porozumienia bardzo to osłabia. Są fanatycy którzy nawet w B klasie będą z Wisłą ale bardzo dużo ludzi po włożeniu iluś tam pieniędzy, czasu, energii powie dość. Można zaklinać rzeczywistość ,,od zawsze na zawsze" ale życie tak nie działa - niestety nie.
Przy braku porozumienia czytaj przy dalszej niepewności co do losów Wisły dużo trudniej będzie przekonać piłkarzy do gry w naszym klubie nie mówiąc już o sponsorach.
Smutno ten rok się rozpoczyna.
|