Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22464
Stary 01.01.2020, 17:49
zastanawia mnie po co Wisłocki na Instagramie publikowal zdjęcia ze jest u jakiegos notariusza.. i to akurat w dniu gdy kibice Wisły w goraczce czekają na jakies pozytywne informacje. I nagle ruszyła dyskusja , że Wisłocki jest u notariusza.. co to będzie.. wszyscy z powagą wyczekują z info.. Po czym Wislocki po wszystkim z rozbrajającą szczerością mowi że to nie mialo zadnego zwiazku z Wisłą Kraków.

Celowe działanie, zeby podkvrwicc kogos, podsmiechujki zrobic? Czy on rzeczywiście żyje w jakiejś bańce mydlanej? niezrozumiałe zachowanie
Odpowiedz cytując