wolfy napisał(a):

Widzę trzy możliwości:
- Wisłocki to idiota który nie rozumie konsekwencji swoich medialnych wystąpnień
- Wisłocki żyje w jakiejś bańce mydlanej wierząc że kibice są po stronie TS, albo maks neutralni
- oba powyższe.
Dlatego nacisk kibiców na TS i jasne przedstawienie nastrojów pomogłoby oczyścić sytuację.
|
Zgadzam się z Tobą co do presji. Tutaj przydałoby się pewnie zaangażowanie Socios, ale nie wypada mi się wypowiadać ani wskazywać drogi, bo do niego nie należę.
Co do Wisłockiego: na podstawie wszystkich informacji wywiadów wnioskuję, że facet żyje w jakiejś bańce, nie chcę oceniać czym spowodowanej. Raczej nie chciał nikogo denerwować.