Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22463
Stary 01.01.2020, 17:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę trzy możliwości:
- Wisłocki to idiota który nie rozumie konsekwencji swoich medialnych wystąpnień
- Wisłocki żyje w jakiejś bańce mydlanej wierząc że kibice są po stronie TS, albo maks neutralni
- oba powyższe.

Dlatego nacisk kibiców na TS i jasne przedstawienie nastrojów pomogłoby oczyścić sytuację.
Zgadzam się z Tobą co do presji. Tutaj przydałoby się pewnie zaangażowanie Socios, ale nie wypada mi się wypowiadać ani wskazywać drogi, bo do niego nie należę.

Co do Wisłockiego: na podstawie wszystkich informacji wywiadów wnioskuję, że facet żyje w jakiejś bańce, nie chcę oceniać czym spowodowanej. Raczej nie chciał nikogo denerwować.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując