Jaroo1 napisał(a):

może po to żeby pokazać jak TS prężnie działa i żeby pokazać dowód, że coś się w TSie robi a nie tylko siedzi i pierdzi w stołek hehe
Jak się coś raz w roku zrobi to chyba warto się pochwalić jaka to tyrka jest w TS?
|
Szczególnie 31 grudnia jak wszyscy wiemy co było tematem numer jeden. A co tam, pogramy trochę na nosie i pośmieszkujemy, żeby były domysły
