Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22456
Stary 01.01.2020, 16:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jak przychodzi do dzielenia pieniędzmi, to nie bój nic, każdy niedźwiadek obudzi się z zimowego snu.
Dlatego konieczny jest twardy nacisk kibiców na TS. Mogą go zlać, jasne, ale wtedy sytuacje będzie dla wszystkich klarowna i pies z kulawą nogą im później nie pomoże. Teraz to oni udają bohaterów bo łaskawie podpisali przedłużenie terminu spłaty, Wisłocki wysyła zdjęcia do gazet od notariusza i rżnie głupa na TT, a wściekłość kibiców rośnie.

Organizacyjnie to oni nie są w stanie przygotować dokumentów o niekaralności z czym radzą sobie szkółki z jakichś pipidówek, ale będą twardo negocjować trzymając klub jako zakładnika.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując