czaro napisał(a):

|
Jak przychodzi do dzielenia pieniędzmi, to nie bój nic, każdy niedźwiadek obudzi się z zimowego snu.
|
Dlatego konieczny jest twardy nacisk kibiców na TS. Mogą go zlać, jasne, ale wtedy sytuacje będzie dla wszystkich klarowna i pies z kulawą nogą im później nie pomoże. Teraz to oni udają bohaterów bo łaskawie podpisali przedłużenie terminu spłaty, Wisłocki wysyła zdjęcia do gazet od notariusza i rżnie głupa na TT, a wściekłość kibiców rośnie.
Organizacyjnie to oni nie są w stanie przygotować dokumentów o niekaralności z czym radzą sobie szkółki z jakichś pipidówek, ale będą twardo negocjować trzymając klub jako zakładnika.