Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22453
Stary 01.01.2020, 16:20
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
...
No więc idealnym rozwiązaniem jest jeden porządny wiślacki sklep (oczywiście najpierw przekazanie połowy praw do herbu i nazwy), ustalenie % od zysku, który otrzymywałoby Towarzystwo i tyle. Po co kombinacje, spieranie się o to, co kto może produkować, a czego nie może. Nawet koszty prowadzenia takiego sklepu mniejsze...
Odpowiedz cytując