Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22449
Stary 01.01.2020, 16:09
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Jakie jest więc wyjście, co można zrobić? w mojej ocenie trzeba rzeczywiście przycisnąć TS, dość jakiegoś gadania, mediacji, skoro kończy się to tak jak widzimy, czyli zwykłym waleniem w chvja. Wydaje mi się, że władze Socios powinny się spotkać raz jeszcze z zarządem TS- u żeby po pierwsze Ci drudzy się wytłumaczyli z tego jak załatwili, te sprawę, a po drugie dać jasny sygnał, że albo TS potraktuje te sprawę priorytetowo, albo niech nie liczą na wsparcie z Socios w żadnej sprawie, z pieniędzmi na boisko włącznie. Jeżeli i to nie pomoże, to biada nam.
Będziemy chcieli jak najszybciej ruszyć sprawę do przodu. Kontakt mamy tak z SA jak i z TS.
Odpowiedz cytując