Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22441
Stary 01.01.2020, 14:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego herb powinien zostać przekazany spółce, napisałem to nie raz! Chciałbym jedynie, by przeczekać krytyczny moment, czyli uniknąć spadku, z którym wiązać się może bankructwo spółki. A gdyby herb i nazwa trafiła do spółki teraz, to przy nie daj Boże spadku nasz znak trafia do syndyka... Jeśli potrafisz wskazać odpowiednie rozwiązania prawne, które zabezpieczą nasz znak w takim przypadku (pierwokup takim rozwiązaniem nie jest), to nie mam żadnych problemów z przekazaniem praw już teraz...
Powinien zostać przekazany, jasne. Ale TS ma własne interesy przecież, najlepiej żeby ktoś inny odwalał robotę a oni zarabiali na gadżetach i szkoleniu dzieci. Idealny układ. No nie wiem co trójcy nie pasuje, jak sam pisałeś jakieś dziwne żądania stawiają...

Być może trzeba to załatwić jak w Legii, czyli poczekać aż TS zbankrutuje i odkupić herb.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując