Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22435
Stary 01.01.2020, 11:45
Strategicznie to TS rozgrywa to po mistrzowsku. Oni są właścicielami, ale o nic się nie martwią, bo ktoś za nich profesjonalnie odwala robotę. Chyba wszyscy się zgadzamy, że gdyby to TS zarządzał SA, to dziś sekcja piłkarska byłaby historia. A tak, dług jest niwelowany, marketingowo jesteśmy ścisły top ligi. Jeszcze jak się uda sportowo podnieść będzie wybornie.
Po prostu żyć, nie umierać. Każdy tak by chciał.
Podsumowując. Klub spadnie z ligi, TS umywa ręce, bo to nie ich wina. Utrzyma się, dług nadal będzie się zmniejsza, to mogą przejąć rządy w klubie który na siebie zarabia i który będzie coraz atrakcyjnieszym kąskiem dla potencjalnego inwestora.
Odpowiedz cytując