Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22423
Stary 31.12.2019, 17:30
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
TS gra na zwłokę bo wie, że trio nie pozwoli dobić klubu. Czyste s....ysyństwo.
@Dariook pisząc o "rekinach biznesu" masz na myśli zapewne stary układ prawdziwych wiślaków z krwi i kości, którzy latami okradali ten klub prawda?
Mam nadzieję że kibice będą pamiętać gdzie jest prawdziwa Wisła, a gdzie patologia, gangsterka i nieudacznicy. Wbrew temu co pisze serek TS nie ma żadnych racji, a tylko zakładnika w postaci klubu. Ode mnie nie dostaną już nawet złotówki.

Szczęśliwego Nowego Roku. Oby był lepszy dla Wisły niż ten.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując