Levis88 napisał(a):

TS gra na zwłokę bo wie, że trio nie pozwoli dobić klubu. Czyste s....ysyństwo.
@Dariook pisząc o "rekinach biznesu" masz na myśli zapewne stary układ prawdziwych wiślaków z krwi i kości, którzy latami okradali ten klub prawda?
|
Mam nadzieję że kibice będą pamiętać gdzie jest prawdziwa Wisła, a gdzie patologia, gangsterka i nieudacznicy. Wbrew temu co pisze serek TS nie ma żadnych racji, a tylko zakładnika w postaci klubu. Ode mnie nie dostaną już nawet złotówki.
Szczęśliwego Nowego Roku. Oby był lepszy dla Wisły niż ten.