|
Zachowany status quo, trio pokazało, że zależy im na klubie i zachowali się bardzo honorowo i godnie i należy im się za to szacunek. Ts zachował się jak zwykle, w kur wia jąc wszystkich majac wyje bane i polowa pewnie osób ze stowarzyszenia już na nartach jak w zeszłym roku. Sami kochający Wisle.. A i tak na górze pociąga za sznurki kto inny. Mam nadzieję że jak nie spadniemy z ligi to oddadzą spółkę piłkarska Kubie bo to się już żenujące robi
|