Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22420
Stary 31.12.2019, 16:08
I kolejne wejście w Nowy Rok w chaosie...
Znowu TS .... organizacja teoretyczna...
Jeszcze jak by tak sobie pogrywali z Królewskim, Jażdzyńskim to jakoś bym to przełknął, ale jak można tak pogrywać z Błaszczem? ON ryzykuje nie tylko swoje już zarobione pieniądze, ale też rezygnuję z "piłkarskiej emerytury" - w stanach czy u arabów... Gra za grosze - i On pokazuje, że robi to TYLKO i wyłącznie dla Wisły.
Błaszczu SZACUN !!!
TS'ie - ogarnij się....
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując