Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 31.12.2019, 00:34
Oczywiście, że to jest obrażanie. To szyderstwo z trenera, a wcześniej piłkarza, wiślaka, który zostawił tu sporo serca.

Nie chcę prowadzić debaty: legenda czy nie legenda. Co to w ogóle znaczy? Mógłby, gdyby co? Czyli jednak zasłużył się? Odniosłeś się do dwóch newsów. Ja jednak myślę, że gdyby Stolarczyk zostawił wtedy Wisłę, poradziłby sobie. Wisła bez niego nie.

Nikt nie neguje słabej gry tej jesieni. Ale Stolarczyka nie ma już w Wiśle, więc czemu służy ten wylew hejtu? Zwłaszcza po Tobie się tego nie spodziewałem.

Dla mnie facet zapisał się w historii Wisły. Niezależnie od kompetencji jako trener-taktyk, sprawdził się jako trener-lider w najtrudniejszym momencie ostatnich dekad.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.