Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14358
Stary 30.12.2019, 15:17
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W Polsce raczej już nie zagra ze względu na wymagania kontraktowe, skończy w Grecji albo w słabym klubie MLS.
Szczerze? Nie byłbym taki pewny. Dotąd poradził sobie tylko w naszej lidze, a tylko w Wiśle przez jeden sezon był gwiazdą.
Porażka w tak śmiesznej lidze drastycznie ograniczy liczbę frajerów gotowych mu płacić. Szaleć z wymaganiami to już raczej nie może, jego CV to katastrofa...

Nie ma szans żeby do nas przysedł, w Legii nie po to się go pozbywali żeby znowu hodować sobie patologiczną jednostkę w szatni... Stawiam na kluby środka tabeli (niekoniecznie w tym sezonie), albo bardziej egzotyczne kierunki, ale co miał zarobić już zarobił.
Z perspektywy czasu 400 tys. od Legii plus to co dostaniemy za procent od transferu za takiego leszcza to jednak nie było mało.
Mogło być więcej, ale koleś ewidentnie ma coś z głową i nie jest wart dużych pieniędzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.12.2019 o godz. 15:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując