Patryko napisał(a):

|
W Polsce raczej już nie zagra ze względu na wymagania kontraktowe, skończy w Grecji albo w słabym klubie MLS.
|
Szczerze? Nie byłbym taki pewny. Dotąd poradził sobie tylko w naszej lidze, a tylko w Wiśle przez jeden sezon był gwiazdą.
Porażka w tak śmiesznej lidze drastycznie ograniczy liczbę frajerów gotowych mu płacić. Szaleć z wymaganiami to już raczej nie może, jego CV to katastrofa...
Nie ma szans żeby do nas przysedł, w Legii nie po to się go pozbywali żeby znowu hodować sobie patologiczną jednostkę w szatni... Stawiam na kluby środka tabeli (niekoniecznie w tym sezonie), albo bardziej egzotyczne kierunki, ale co miał zarobić już zarobił.
Z perspektywy czasu 400 tys. od Legii plus to co dostaniemy za procent od transferu za takiego leszcza to jednak nie było mało.
Mogło być więcej, ale koleś ewidentnie ma coś z głową i nie jest wart dużych pieniędzy.