Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 29.12.2019, 00:38
raindog napisał(a):Wyświetl post
Stolarski, w praktyce, w zimie miał do wyboru - wierzyć, że klub się utrzyma i dostać kasę za 6 miesięcy pracy; nie dostać w ogóle pieniędzy w przypadku upadku klubu.
A to ciekawe.

Nie chce mi się nawet ironizować. Widocznie tak, już musi być, że prawda nie tyle nie obroni się sama, co w ogóle się nie obroni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.