raindog napisał(a):

|
Stolarski, w praktyce, w zimie miał do wyboru - wierzyć, że klub się utrzyma i dostać kasę za 6 miesięcy pracy; nie dostać w ogóle pieniędzy w przypadku upadku klubu.
|
A to ciekawe.
Nie chce mi się nawet ironizować. Widocznie tak, już musi być, że prawda nie tyle nie obroni się sama, co w ogóle się nie obroni.