Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14351
Stary 28.12.2019, 17:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na pewno płacze za nią po nocach...
Ale może jednak chciałby tu wrócić i grać za kieszonkowe z miłości do Wisły? Tylko wcześniej musiałby powiedzieć, że nie kochał tego ostatniego klubu, tylko tak mówił, nie kochał Legii, tylko tak mówił, zawsze kochał Wisłę. Wszystko to na zasadzie "zdradzam cię z tęsknoty za tobą".

Tak będzie!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując