wolfy napisał(a):

|
Na pewno płacze za nią po nocach...
|
Ale może jednak chciałby tu wrócić i grać za kieszonkowe z miłości do Wisły? Tylko wcześniej musiałby powiedzieć, że nie kochał tego ostatniego klubu, tylko tak mówił, nie kochał Legii, tylko tak mówił, zawsze kochał Wisłę. Wszystko to na zasadzie "zdradzam cię z tęsknoty za tobą".
Tak będzie!